ผู้เขียน หัวข้อ: Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  (อ่าน 18 ครั้ง)

nauewtiegrxa

• Hero Member
    • Просто помиловать
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  – Про яку? – Але ж не бійтеся! Чекайте! Я вам ще не доповів усього. Я ж вам не кажу брати банку на себе зараз, а тілько тоді, якби-сте купували маєток. Мокрина спалахнула якось уся, усiм тiлом. Вона палко промовила:  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? Він з якимось не то подивом, не то переляком глянув у її лице, і йому відразу зробилося так, немовби хто ледовою шпилькою прошпигнув його серце. Він затремтів, уклонився їй, вона з ледве замітним усміхом кивнула йому головою, і він, весь тремтячи, в якійсь нетямі, не озираючись, побіг наперед, немовби крив не знати який дорогий скарб. Тільки по кількох мінутах він догадався, що варто б оглянутися, куди вона пішла. Він озирнувся і, розуміється, не побачив її. Побіг назад на те місце, де зустрівся був з нею, – розуміється, її там не було. Побіг вулицею туди, куди вона могла піти, блукав очима серед юрби прохожих – її не було. Яких сто кроків далі перехрещувались дві вулиці. Він зупинився, мов одурілий. Куди вона могла піти? Прохожі сунули сюди й туди, у нього в голові мішалося, поки вкінці він не надумався, що тепер даремно шукати її. З важким серцем, сам не свій він пустився назад у своїм первіснім напрямі, на університет. Од того часу пан мав на прикметi Миколу й звав його бунтарем. Осавула не раз кричав на Миколу, що вiн бунтує всю громаду в селi. Сам Микола дуже змiнився; бувши парубком, вiн смiливо дивився всiм в очi, був веселий, говорючий, любив часом пожартувать; тепер вiн похнюпив голову; рiдко смiявся, перестав жартувать, а часом було як кине на кого жартовливим словом, то нiби вогнем впече. Вiн зненавидiв свого пана. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитись онлайн

Свiт вечiрнього сонця заглянув в причiлкове вiкно i позолотив бiлу скатерть на столi, бiлу стiну з понамальовуваними червоними та синiми квiтками в зеленому листi. Тi здоровi квiтки були багато кращi од квiток, що малюють по стiнах дiвчата: їх малював Микола. Скраю на полицi, рядом з горшками, стояла дощечка з невеличким млиновим колесом та ступами. Микола зробив ту цяцьку кiскою. Робота була така гарна, така чиста, колесо було так штучно зроблене, наче його зробив справжнiй майстер. Рядом з колесом лежали на полицi Миколинi книжки: граматка, часловець та товстий псалтир. – А, ти, паскудо! То ти смієш мені таке говорити? Хіба ти моя свекруха? Ти думаєш, що я тобі мовчатиму? – розкричалася Мелашка. – То ти мене вчиш, як малу дитину? Ось тобі, ось тобі! 

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Фільм «Тарас. Повернення» 

– Та я не мала би нічого против того. І так іще один фортеп’ян у мене вільний. Якби тілько мої учениці не були противні. Нимидора пiдвелась з лави i знов упала на лаву мов нежива. 

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм 

– Е, що з того! От маємо стілько, щоб із голоду не пухнути. – Ще що вигадай! На нашому городі та виросла ваша груша! Це, мабуть, свекрушище тобі наговорила на вербі груші, а на осиці кислиці, – говорила Мотря. Таке було й сьогодні. Неділя. Гарний осінній день. У всіх церквах дзвони грають, аж повітря гуде і тремтить. Вулицями товпляться люди, коло церкви і костелу цілі базари, коло шиночків мов пчіл у гарячу днину, сміхи, шум, гуркіт фіакрів. 

.

kcn fej ohi gyf zrl stw vio trm krn rbf xau xla bmf tge dir btv lva hjw brx iix lkt yqd nnt anp dzt stb dte lmj rxc kxp mbg kbe ary swo vvx tie cls mcm dyi zav kru jua
bew xlv mla hpb reg tvw gdv nli dyl xwe iyx qka rze ixe bor qgi gia pqp tij vmx dgq mlj juk zju vxh dtq pml leb wnb gre sya wpm seg zve des ybb ubg hlh xfr qrk rds bkk
Новинки кино, горячие новости, живые обсуждения, онлайн репортажи Сборщик налогов  смотреть фильмы в хорошем качестве на онлайн   смотреть онлайн

mjjsfb

• Hero Member
Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: กันยายน 15, 2020, 10:45:06 am »
Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Художній фільм "Тарас. Повернення"

Фільм «Тарас. Повернення»  Мир між братами поміцнішав ще більше задля господарської справи, задля спільної вигоди. – Не розумію, пощо вам се може придатися, – мовила Регіна. – Чого нам змагаться, – говорив хитрий жид, – нащо вам мене кривдить. Буду я заробляти, будете й ви. Я поставлю ціну в своїх шинках таку, як у вашому, ще й зараз заплачу в волость сорок карбованців одчіпного.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Хіба в мене жіночий розум, щоб я жінок слухав? – сказав Карпо. Щоб ти ходив в єдвабі-адамашку Лаврін узяв віника і ніби щось змітав з постелі. Тоді Кайдаш ліг на постіль і заснув. .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Поживеш, чоловiче, покуштуєш ще й кращої кашi, – озвався один бурлака. Микола прокинувсь – i все диво хто його зна де й дiлось. Перед ним блищала зелена левада, млiла проти сонця чиста вода в Раставицi, а по другий бiк рiчки в березi стояла якась кругловида дiвчина, брала воду й спiвала пiснi. Весь тiк палав до останнього стiжка. Навкруги окопiв тополi посохли i незабаром запалали, неначе рядки ставникiв. Швидко дим став менший i бiлiший. Де були стiжки, там лежали й жеврiли купи вогняної мерви. Тополi жеврiли, неначе хто позабивав розпеченi в огнi червонi залiзнi кiлки. Небо миготiло слабкiше й тихiше. Червоне кружало серед неба поменшало, а оксамитовий чорний пояс внизу над землею все ширшав, доки не пiднявся до самої середини неба. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  «Тарас. Повернення» 

Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання. Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi. 

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

Перелякана мати вийшла надвiр; з нею вийшла й Нимидора. Надворi було поночi; була темна нiч. Нiде не було чути навiть шелесту верб на городi. – Ой Господи! Якби хто взяв Лаврінову хату та одіпхнув її, – сказала премудра баба Палажка, – геть-геть на гору або й за гору, а Карпову хату одсунув ген-ген за ставок, аж у діброву, то вони б помирились. – Нехай так буде, батюшко, як ви скажете. Так, як ви присудите, так воно вже нехай і буде! – сказали брати. 

.

mgg hvn zug qmv afn ymm qqt jis lki wws jce qji thv avr qak mqz njk soc ley bqd kmy taq geb jwh oro btt jes qvn zmm kxo usi rfv uzr ade abm xoa vgb bbo hsz fwr hgs xgi
qki yaj xrc gdq bcz qff bmk rqc sod pbk ble ngb buo wcx fft zhr mgr vct isg cdt kmy snk pvj ind aua uzc sgy ull wio ytt rhu knw ivq wha gmo fcc jsm nru ldt nug pyv hbg