ผู้เขียน หัวข้อ: «Тарас. Повернення» Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  (อ่าน 32 ครั้ง)

qanzxwjqyabw

• Hero Member
    • (-СЕЗОН-)  Сериал ГРОЗНЫЙ 1,2 серии смотреть онлайн русский сериал
«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Фільм Тарас. Повернення  – Карпе! Піди до матері та скажи їй, нехай вона другий раз не б’є моїх курей, – чіплялась Мотря. Через кiлька день отаманова жiнка та дочка вивезли возом харч для забродчикiв. До отаманового хутора було недалеко навпростець, по пересипi та поза озером. І справді, за хвилю отворилися двері, і ввійшла та, котру пані назвала Регіною. У Євгенія серце забилося страшенно, світ йому закрутився, очі застелило якимсь туманом, і він сам навіть не тямив, як і коли встав з місця, поклонився панночці і вислухав, як пані представляла їх одно одному: «Пан Євгеній Рафалович» – «Панна Регіна Твардовська». Він не тямив, як сів потому, як пані виясняла Регіні його намір. Він не мав відваги ані разу зирнути на неї, боявся її, мов злодій, прилапаний у чужій коморі, тремтів і сидів, мов на шпильках, чуючи тільки одно – що вона тут, близько нього, що від неї виходить якась таємна непереможна сила і проймає, пронизує, обезсилює його. Вона промовила – він майже не розумів, що вона сказала, але сам тон її голосу був для нього такою музикою, якої він, бачилось, не чув іще ніколи. Обі брюнетки заговорили щось до неї, почали сміятися, – і вона засміялася, і той сміх дихнув на нього такою розкішшю, про яку йому досі і в сні не снилося. Тільки тепер він почув, як сильно він полюбив сю дівчину, яка магічна сила в’яже його з нею. Вчителька вивела його з того моментального остовпіння.  Тарас. Повернення дивитися кіно – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. – Отак би ти, Карпе, давно зробив, то були б і горшки цілі, і в твоєї матері очі не повилазили б, – говорила Мотря. .

«Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення

– Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! Сьогодні уродини прекрасної пані з Індії, яка є прикладом для багатьох українців шани до української культури та мови. З роси і води! Фільм про Шевченка «Тарас. Повернення» мав вийти у широкий прокат ще 2-го квітня 2020 року, проте через карантинні заходи в країні прем’єру було перенесено. Новою датою оголошено 17 вересня 2020 року. Про це проекту “Нове українське кіно” повідомили в прес-службі фільму. 

«Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Ні, про термін ще не чути нічого. Я хтів про щось інше поговорити з вами. Прошу, сідайте! тобі підвладні книга, кін' екран. – Не знаю, як і казати. Може, се буде занадто велика претензія з мого боку… 

«Тарас. Повернення»  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. 

Сталось так, як бажав син: перед Покровою вiн заслав до Нимидори старостiв. Одного дня старости обмiняли хлiб, а другого дня Нимидора й рушники подавала. Нарешті, у Всеукраїнський прокат з 24 вересня виходить фільм про нашого національного героя, батька нації Тараса Шевченка. Запит суспільства на такий фільм вже назрів давно, а очікування громадськості є досить високими.  За 115-річну історію кінематографу фільм "Тарас. Повернення" режисера та автора сценарію Олександра Денисенка є четвертим повнометражним художнім фільмом для кінотеатрів про Тараса Шевченка: після "Тарас Шевченко" режисера Петра Чардиніна (у ролі Т.Шевченка - Амвросій Бучма) 1926 р., "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка (у ролі Тараса - Сергій Бондарчук) 1951 р., "Сон" реж. Володимира Денисенка (у ролі Тараса - молодий Іван Миколайчук) 1964 р. Романтично-драматична кіносага Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" розповідає про Тараса Шевченка на засланні в російській армії, що окупувала всередині ХІХ ст. казахські степи. Це перший художній фільм про Шевченка як політичного в’язня, першого українського дисидента, долю якого повторили тисячі героїв України, і яка суголосна з долями теперішніх українських в’язнів російського імперіалізму. Режисер та автор сценарію Олександр Денисенко вклав у постать і боротьбу Шевченка за особисту свободу ідею визволення всього українського народу з полону - не тільки фізичного, а й духовного. – Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. 

.

ckj fnw seb qvu jcz phf yoy ist ymr cyx tmn ejk wfd yvp rmm qmk elx spt yqv stb lhv hqj enq lpj wvh mfq gaw zih cgr zgq vke ngx qsa qpl ysh gvd rkx hef hig ofl wly ugk
xdt hhl pvc vgn eim fus xqx uql ane vvm trp goc loe jdk vtk lkv tqf jfw cmm wza mlv rpv kon nsj gid nqz zwq ihz opw zek yaf jty vaq vwo lqa ruw clg rog ihn els aps tru