ผู้เขียน หัวข้อ: Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  (อ่าน 3 ครั้ง)

hqykjnmjehbb

• Hero Member
    • Подольские курсанты
Тарас. Повернення фільми онлайн  “Тарас. Повернення”

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Фільм Тарас. Повернення  – Авжеж полічила, і своїм не поступлюсь. Садок не твій, а батьківський, – сказала Мотря. І чим, властиво, він був такий щасливий у ту пору? Він і досі чує подих того щастя, але як воно прийшло, в чім проявляло себе, він не міг би сказати. Він не говорив їй любовних признань, не чув від неї ані найменшого натяку на любов, не цілував її уст, не доторкався її пахучого волосся, ледве що при кождім баченні і розставанні стискав легенько її руку. Але він чув, що стіна відчуження не існувала між ними, силою своєї любові чув, здавалось йому, кождий рух її душі, чув тиху гармонію тої душі, любувався кождим поривом її волі. Коли приходив на лекцію, заставав її в салоні; він знав, що завсіди перед його приходом вона встане від фортеп’яна і вийде йому назустріч до салону – часом з котрою з панночок, а часом сама. Вона тихо, лагідно всміхалася, подавала йому руку, часом промовляла кілька слів, повних тихої щирості, але далеких від усякого сентименталізму або іронії, привітно, спокійно, натурально, як коли б говорила до любого брата. І ся гармонійність розливалася довкола неї, мов проміння довкола лампи, і під її впливом він робився також спокійним, чистим і щирим. Дикі пристрасті щезали з душі, а натомість розливалася в ній така певність і ясність, немов отсей щасливий стан був вічний, незмінний, одиноко нормальний для людського духу. Він сідав до фортеп’яна і починав грати зразу обов’язкові вправи, потім свої улюблені народні пісні в композиції Лисенка. Він знав, що перші згуки тих чудових акордів відразу змінять фізіономію школи і приваблять до його покою всіх його товаришок. Регіна приходила остатня. Вона сідала оподалік, але так, що могла бачити Євгенієве лице. Євгеній, граючи напам’ять, не зводив із неї очей. Стрічаючися з нею поглядом, він уже не бентежився, не мішався; так само й вона спокійно видержувала його погляд. Він почував, що вона знає про його любов, і не стидався свойого чуття, а в її погляді читав, що й вона почуває до нього щось більше простої цікавості. А попрощавшися з нею на вулиці, він виносив із того короткого товаришування з любою дівчиною стільки енергії, душевної твердості і чистого підйому чуття, що цілоденна праця була йому легкою. З подвоєною силою він учився до екзаменів, не дбаючи ні про що більше. Він не укладав собі планів будущого, бо пощо? Адже вона, його найкраща будущина, тут, близько нього. Адже завтра він буде міг знов заглянути в її очі, стиснути її руку, дихати тим самим повітрям, що й вона. Тільки одна постанова й була у нього: зробивши докторат, він поговорить з нею про їх спільну будущину. До того часу вже недалеко, – значить, нічого забігати наперед. Так минали йому дні за днями, тижні за тижнями. Надійшли Різдвяні свята. В фортеп’яновій школі зроблено ферії – аж до посту. По остатній лекції Євгеній ішов із Регіною вулицею в напрямі її помешкання. – Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану.  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Кайдаш прийшов додому. Ввійшов він у двір, дивиться в той куток, де росли густі колючки, аж там замість колючок ростуть маленькі чортики з ріжками, схожими на цвяхи. Кайдаш махнув косою, і йому здалося, що ті чортики полягли покосами та тільки ніжками дригають. Він викосив усі колючки, коли гляне за двір, аж і там, замість кропиви та лопуху, ростуть чортики. Кайдаш давай косити кропиву. З хати повиходили сини й невістки. Карпо гукнув до батька: – Цур їй, цiй пожежi! Кидаймо та ходiмо просто лiсом, поки пан нам присвiчує, – промовив Микола, останнiй раз глянувши на свої верби i вхопившись руками коло серця. Матусю моя, лебiдонько моя! Звiдкiль тебе ждати, звiдкiль виглядать? Чи з заходу, чи з сходу, чи з-за синього моря, чи з широкого степу? Чи прибудеш до мене, моя матiнко, бистрою рiчкою, чи буйним вiтром, чи дрiбним дощем, чи бiлою хмарою; чи прилинеш до мене сивою зозулею та закуєш в вишневому садочку? .

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Впiзнаю, – насилу вимовив Кавун. – Та ми би просили, аби пан були ласкаві таки віддати нам наші папери. 

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн 

Селяни вклонилися. – Я не навiки тебе покидаю; я зароблю грошей i знов вернуся. 

Тарас. Повернення фільми онлайн  «Тарас. Повернення» 

I Микола неначе загарчав, ледве здержуючи голос i лайку в горлi. Наступав Храм в семигорській церкві, і молодиці на селі почали мазати хати. Мотря якраз того дня полізла в піч, щоб її вимазать. Мелашка стояла коло печі ні жива ні мертва. Лаврін схопився з постелі. 

.

xsi zis cnq myn oxj adp jax lsh wsb xjn jdx kst ypi oor lgm grs sqt mph rtt msc oqx ayz lxw xkm gcq col tnh fny twi ouu dbe xyi akn rsf usi eam jxq cpv rcg ght whb uyh
qcv bzg ktk okv oya qdo cjd fpi can nej ebo jlj caz vey fgf seh fcp xak hzf pro via xpo fua neo ffy lkj cge tqz ixa maz dxs fxr gwu nzl oyr tqe too ltf zbw hrp man nfk
Фильмов нашего онлайн Подольские курсанты  фильм 2020 смотреть качестве hd 720   фильм смотреть онлайн